800 Puana Kredi Veren Bankalar

Paylaş


Eğer kredi puanınız düşükse bu bankalar ile ilişkilerinizin iyi olmadığını gösterir ve bu durum kredi almanızı doğal olarak zorlaştıracaktır. 800 puana kredi veren bankalar bulmak zor olsa da iş biraz da banka müdürüne bağlıdır. Bir çok banka bu riski almayıp  aylık geliriniz çok yüksek olmadıkça düşük puanlara kredi vermeyeceklerdir. Aylık geliriniz yüksek olmasa dahi çeşitli yöntemlerle bankarlara , aldığınız parayı geri ödeyebilecek durumda olduğunuzu gösterebilmeniz önemli ve yeterlidir. Lakin umudunuz tükenmesin düşük puana da kredi veren bankalar aşağıda mevcuttur.

Kredi Notu Nasıl Yükseltilir

Bir miktar paranız var ise bunu yastık altlarında ya da cebinizde bulundurmak yerine bir bankadaki mevduat hesabınıza yatırabilirsiniz. Onun dışında yine herhangi bir bankadan kredi kartınız var ise yaptığınız harcamalar ve düzenli ödemeler sonrası kredi notu yükseltilir. Bankalar paranız var ise size bir çok seçenek ve fırsat sunmak için pervane olacaklardır. Hiç kimse geri ödenmesi çok zor olan ya da geri ödeyemeyecek durumda olduğunu bildiği bir kişiye yüksek meblağlarda para vermez. Bankaların da bu konudaki hassasiyetleri anlaşılabilmektedir. Bunun için bir şekilde paranız olduğunu ya da ödeme yapabileceğinizi göstermeniz gereklidir. Ne de olsa bankalar kredi verecekleri kişileri rastgele seçmiyorlar. Düşük Kredi Notuna Kredi Veren Bankalar

Sisteme yeni atılan bankalar müşteri kazan mak ve güvenilirliklerini kanıtlamak amacıyla bir çok fırsat sunmaktadırlar. Fibibanka düşük kredi notuna kredi veren bankalar arasındadır. Banka siciliniz kötü durumda olsa dahi Fibibanka’dan kredi almanız gayet mümkündür. 800 puan ve altında kredi puanınız var ise internet üzerinden form doldurarak Fibibank’a başvuruda bulunabilirsiniz. Bunun yanı sıra biz çekelim siz ödeyin tarzı kolay kredi imkanı sağlayan şahıs ve kulumlar bulunmaktadır. Bazı faktoring firmaları bunların arasındadır. Yine aynı şekilde onlarla irtibata geçme şansınız vardır. Düşük kredi notuna kredi veren bankalar arasında QNB, Odeabank, Finansbank ve TEB bulunmaktadır. Kredi alma durumunda bu bankaların sicillere ve kredi notlarına bakacakları için düşük kredi notlarına kredi verme ihtimalleri düşük olsa da öyle bir şansınız vardır.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir