Anında Kredi Veren Bankalar 2017

Paylaş


İnsanlar, paraya acil ihtiyaç duyduklarından bankalara yöneliyorlar. Kredi veren bankalar para ihtiyacınızı karşılayabiliyor. Kredi almak için bir çok prosedür mevcuttur. Bu prosedürler bizi zaman kaybına uğratabiliyor. Fakat zaman kaybına uğramadan da anında kredi alabilmeniz mümkün. Bu yazıda sizlere anında kredi veren bankalar hakkında bilgi vereceğiz.

Anında Kredi Nasıl Verilir ?

Bankalar birbirleriyle rekabet halinde olduklarından dolayı anında kredi veren banka olma yolunda çeşitli yöntemlere başvururlar. Bankalar, kredi kullanmak isteyen kişiye SMS yoluyla kısa bir süre içinde olumlu yada olumsuz cevap vererek müşterilerine kolaylık sağlıyorlar. Eğer cevabınız olumluysa gün içinde şubeye gidip kredinizi almanız mümkün oluyor. Anında kredi veren bankalar 2017 arasında Denizbank, İşbank, Odeabank, Akbank, Teb, Yapı Kredi, ING, Garanti, QNB Finansbank bulunmaktadır.

Denizbank Anında Kredi

Kolay kredi imkanlarıyla dikkat çeken Denizbank, acil paraya sıkıştığınızda size yardım ediyor. . Faiz oranları  %0.99 ile % 1.59 arasında değişen Denizbank, anında kredi veren bankalar arasında yer alıyor. Denizbank’a anında kredi başvurusu yaparak 48 ay vade ile 55.000 TL’ye kadar kredi çekebilirsiniz.

İşbank Anında Kredi

Hızlı kredi adı ile müşterilerine anında kredi veren banka olan İşbank, internet şubesinden, İşbank cep uygulamasından veya sms ile kredi başvurusu yapma imkanı sunuyor. Dakikalar içinde onaylanabilen kredi anında hesabınıza yatırılıyor. 25.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi almanız mümkün.

Odeabank Anında Kredi

2012 yılından itibaren Türkiye’de kurulan Odeabank, anında kredi veren bankalar arasında yerini alıyor. İnternet şubesinden yapabileceğiniz kredi başvurusuyla size %1,24 ile %1.79 arasında faiz oranları ile kredi imkanı sunuyor.Akbank Anında Kredi

48 aya kadar vade ile anında kredi imkanı sunan Akbank’ın faiz oranları %1,14’ten başlıyor. Bir üst limit belirlenmemiş bu kredi için Akbank Direkt Mobil uygulamasını kullanabilir veya internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

TEB Anında Kredi

Anında kredi veren bankalar arasında olan TEB, müşterilerine 20.000 TL kredi çekme olanağı sunuyor. Dosya masrafsız ve kefilsiz olarak alabileceğiniz bu krediye internet şubesinden veya Cepte TEB mobil uygulamasından başvurabilirsiniz.

Yapı Kredi Anında Kredi

Kefilsiz, komisyonsuz ve dosya masrafsız anında kredi veren Yapı Kredi, banka müşterisi olmayanlara da kredi veriyor. En az 1000 TL ile 48 ay vade imkanı olan krediye sms veya internet şubesinden başvurabilirsiniz.

ING Bank Anında Kredi

Anında kredi veren bankalardan biri olan ING,  aylık %0.99’dan başlayan faiz oranları ile 100.000 TL’ye kadar kredi imkanı sunuyor. İnternet üzerinden anında krediye başvurabilirsiniz.

Garanti Bankası Anında Kredi

Müşterisi olun yada olmayan Garanti Bankası size anında ihtiyaç kredisi verebiliyor. 48 aya varan %1,16′ten başlayan kredi için internet şubesinden veya sms yoluyla yaptığınız başvurunuzu yapabilirsiniz.

QNB Finansbank Anında Kredi

Hazır kredi adı altında müşterilerine anında kredi imkanı veren QNB Finansbank, aylık %1,11’den başlayan faiz oranlarıyla 30.000 TL’ye kadar kredi çekme olanağı sunuyor. İnternet ve cep uygulamasından başvuru yapabilirsiniz.

 


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir