Ankara’da Kredi Kartsız Kefilsiz Altın Veren Kuyumcuların Telefon Numaraları

Paylaş


Hemen her insanın özellikle bulunduğumuz dönem içerisinde maddi zorluğu bulunmaktadır. Bu durumlarda nakit sıkıntısını çözmek için çeşitli yöntemlere başvurmaktadır. Bunlardan biri de altın satın almak. Altın hem bir yatırım aracı olması hem de değişken bir alış/ veriş skalası olması sebebiyle kar getirebildiği için tercih edilmektedir. Her insanın ihtiyacı olduğu gibi her ilden insanın da ihtiyacı olduğunu söyleyebiliriz. Ankara’da kefilsiz altın veren kuyumcular da bu kapsamda oldukça öenmli ve araştırılan bir konudur. Bu tarz hizmet veren kuyumcular direkt olarak isim vermek istemeyebilirler. Bunun için ilgili sitelere yorum bırakmak, mesaj atmak lazım.

Ankara’da Kuyumcudan Nasıl Kredi Kartsız Kefilsiz Altın Alınır?

Birçok ilde olduğu gibi Ankara’da da bu hizmeti sağlayan kuyumcu bulunmaktadır.  Kuyumculara erişim sağlamak için arama motorları ile ilgili konuyu aratırsanız karşınıza bazı kuyumcu sayfaları çıkacaktır. Buralardan kefilsiz altın veren kuyumcular hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz. Fakat doğrudan bilgi paylaşımı yapmadıkları için, sizin kendinizi ve istediğiniz şeyi anlattığınız bir e- mail ya da siteden mesaj atmanız gerekmektedir. Buradan size en kısa sürede dönüş yapmaktadırlar. Bu sayede kuyumcunun irtibat bilgilerini görebiliyorsunuz. Ayrıca tanıdığınız bir kuyumcuya da senetle ya da kefilsiz şekilde borç altın verme teklifinde bulunabilirsiniz. Günümüzde birçok kuyumcu bu işleri yapmaktadır.Senetle Kuyumculardan Altın Satın Almak

Nakit ihtiyacınızın olması durumunda ya da altın üzerinden borçlandığınız zamanlarda yüklü miktarda altın almak zor bir iştir. Bu yüzden kimi kuyumcular çeşitli olanaklar sağlayarak ihtiyacı olanlara kolaylık sağlamaktadır. Ankara’da kredi kartsız altın veren kuyumcular sizden karşılığında senet imzalamanızı isteyecektir. Bu senedin kaç ay süreceği ve kaç TL üzerinden olacağını ise siz belirleyebilirsiniz, ortak şekilde. Bununla birlikte bankalarda olduğu gibi burada da faiz sistemi söz konusu olabilir. Bunu da en başında kararlaştırmanızda fayda var. Buralara ulaşmak için, kefilsiz altın veren kuyumcuların telefon numaraları doğrudan verilmediğinden dolayı, internet siteleri üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Biraz önce bahsettiğimiz gibi bu sayede kefile gerek kalmadan sorununuzu çözebilirsiniz.


  1. Ankara dedi ki:

    İkamet Ankara. İhtiyaç 20.000 TL.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir