Borç Para Verecek Tefeci Arıyorum

Paylaş


Para konusunda büyük ihtiyaçlarınız söz konusu olduğunda ve bu ihtiyaç acil olduğunda tefeciler ilk akla gelen yöntemlerdendir. Bankalar maalesef bu hususta pek pratik bir yöntem değildir. Aynı zamanda çok fazla detay üzerinden belge talep ettikleri için kredi konusunda ret vermek oranları daha yüksektir. Borç para veren tefeciler de bazı belgeler istiyor pek tabii ki ama bankalar kadar katı kural talepleri yoktur. Eğer bir tefeci arayışındaysanız maalesef iletişim bilgilerini gizledikleri için direkt olarak adres ya da telefon vermemektedirler. Bu yüzden internet üzerinden tefeci web sitelerine erişebilirsiniz.

Tefecilerden Nasıl Borç Alabilirim?

Öncelikle yaşadığınız ilde bulunan bir tefeci bulunmanız yeterlidir. Belirttiğimiz üzere, borç veren tefeciler de tıpkı bankalar gibi birtakım evrak isteğinde bulunuyorlar. Bunları götürerek görüşmeye gitmeniz önemli. İnternet üzerinden bulduğunuz ya da bir tanıdığınız aracılığıyla gittiğiniz tefeciler, sizden ödeme garantisi isteyeceklerdir. Bu yüzden gelir kaynağınızı göstermek adına, maaş belgesi, tapu fotokopisi ya da kefil bilgileri gibi evraklar iletmeniz gerekmektedir. Yanı sıra, size ulaşım sağlamaları için irtibat bilgilerinizi de veriyorsunuz. Son olarak kimlik bilgileriniz gibi şahsi bilgilerinizi de ilettikten sonra belirttiğiniz miktarı alabiliyorsunuz. Bu süreçte sizin de senet imzalamanız gerekiyor. Ödemelerinizi de düzenli yapmamanız durumunda faiz işleyeceğini belirtelim.Tefecileri Nereden Bulabilirim?

Tefeciler, gizli bilgilere sahip oldukları için alenen isimlerini ya da telefon numaralarını paylaşmazlar. Bunun yerine internet aramalarınız ise tefecilere ulaşabileceğiniz birçok siteye bakabilirsiniz. Borç veren tefecileri nereden bulabilirim konusunda aynı zamanda, Facebook sayfalarından da faydalanabileceğinizi söyleyebiliriz. Burada, yorum ya da mesaj yoluyla aracı kişiler üzerinden asıl kaynağa ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda sitelerde verilen e- mail adresleri üzerinden sorularınızı sorabilirsiniz. Bu mesajların içeriği olarak kendi bilgilerinizden, nasıl ödeyeceğinizden, ihtiyacınızdan ve para miktarından da bahsetmeniz gerekiyor. Sonrasında size kısa sürede dönüş yapıyorlar. Yanı sıra, illa büyük illere gitmenize gerek yok, kendi şehrinizde de tefeci bulabilirsiniz. Ayrıca, internet üzerinden de görüşme yapmadan belgelerinizi ileterek havale yöntemiyle para sıkıntınızı tefeciler ile halledebilirsiniz.


  1. Seyfettin dedi ki:

    Mrb 20 000 tlye ihtiyacım var acil memurum dönüş yapar misiniz

  2. Murat dedi ki:

    Acil 7000 nakit ihtiyacım var lütfen.telim arz ali mail e ulaşın goruselim

  3. Bulut dedi ki:

    Istanbulda calisiyorum,20 bin borc istiyorum, 1 yilda odeyebilirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir