Bugün Borç Para Lazım

Paylaş


İnsanın ne zaman paraya ihtiyaç duyacağı belli olmaz. Bazen hiç aklınıza bile  gelemeyecek sebeplerden ötürü acil nakite sıkışırsınız. Nakite sıkıştığınız bu anlarda eğer kıyıda köşede bir birikiminiz varsa çok da zorlanmazsınız. Diğer yandan eğer köşeye koyduğunuz para miktarı 0 ise, bu durum sizin için çok sancılı geçebilir. Peki acilen paraya ihtiyacımız olduğunda ne yapabiliriz. Öyle ki aynı gün içinde bile para bulmamız gereken zamanlar oluyor. Peki aynı gün içerisinde borç veren yerler var mıdır ? Bu sorunun yanıtı evet, aynı gün içerisinde kredi veren pek çok banka bulunmaktadır.

Kredi Çekmek Faydalı Olabilir

Eğer bana bugün borç para lazım diyorsanız, başvurmanız gereken ilk yöntem hiç şüphesiz kredi çekmektir. Günümüzde kredi faaliyetleri oldukça hızlanmış ve pratikleşmiştir. Öyle ki artık bankaya bile gitmeden, cep telefonunuzdan tek bir sms ile kredi başvurusu yapabiliyor, kredi cevabınızı da dakikalar içerisinde alabiliyorsunuz. Bankalar krediniz onaylanır onaylanmaz parayı hesabınıza geçirmektedir. Yani eğer ki kredi notu düzgün, bankalar ile problem yaşamamış bir insansanız, bankalar aracılığı ile kolaylıkla para bulabilirsiniz. Bankalar her türlü ihtiyaca özel pek çok kredi paketine sahiptir. Sİze kalan, uygun ödeme yöntemlerini seçip kredinizi çekmektir. Kredi çekmenin en büyük eksisi ise, vade ve faiz durumlarıdır. Kredi çekerken size verilen vade şartlarında, bu ödemeleri gerçekleştirebileceğinizden emin olmanız önemlidir. Ayrıca bankalar verdikleri kredinin çeşidine ve miktarına göre farklı oranlarda faiz uygulamaktadır. Yani her zaman için aldığınızdan fazlasını ödemek durumundasınızdır.Nakit Avans Almayı Denediniz Mi?

Acil para ihtiyacını gidermek için kullanabileceğini bir diğer yöntem ise nakit avans çekmektir. Düzenli olarak maaş aldığınız banka kartını kullanarak da, maaşınız orantısında nakit avans alabilirsiniz. Nakit avans almak için herhangi bir bankamatikte bir kaç dakikanızı ayırmanız yeterlidir. Aslına bakarsanız nakit avans, en hızlı “ borç para nereden bulurum ? “ sorusuna verilebilecek en iyi yanıt. Nakit avans işleminin kötü yanı ise bu işlem ile maaşınızla orantılı bir meblağ çekebilmenizdir. Eğer ihtiyaç duyduğunuz miktar yüksekse, nakit avans pek de iş göremeyecektir.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir