En Çok Puan/Bonus Veren Kredi Kartları 2017

Paylaş


Bir dönemin çok popüler bir furyasıydı kredi kartlarına puan ve bonus olayı. Belli başlı bankaların öncülüğünde başlayan bu kampanyalar artık tüm bankalar tarafından uygulanmakta. Önceden hangi banka puan bonus veriyor ? sorularını sorarken şimdi En Çok Puan/Bonus Veren Kredi Kartları hangileri bunları araştırmaya başladık 🙂 Bizlerde kendimizce bu konu ile alakalı bazı araştırmalarda bulunduk, şimdi bunları sizlerle paylaşma sırası..

Öncelikle puan kazanabilmeniz için bilmeniz gereken bir nokta var oda şu; PARA HARCAMALISINIZ 🙂 Zaten bunun mantığı harcadıkça kazandıran kartlar olması tabi ki bu tutarlar yaptığınız harcamalara göre oldukça cüzi ücretler ancak yinede Türk insanının bonus/puan hastalığını iyi kavramış olan bankalar bu konu ile alakalı ard arda kampanyalar yapıyor.

Tek Tek Banka incelemelerimize geçebiliriz;

 

İş Bankası Maximum Kart Ne Kadar Maxipuan Kazandırır ?

Maximum kart ile Maximum üye kuruluşlarından yapacağınız alışverişlerden %1 Maxipuan kazanabilirsiniz. Genel ortalama bu şekildedir bazen anlık kampanya ve güncellemelerde kazanacağınız maxipuan % oranı değişebilir.

Buna ek olarak yurtiçi ve yurtdışı fark etmeksizin maximum üye kuruluşu olmayan yerlerden yapacağınız her 40.00 TL lik alışveriş için 1 kuruş değerinde maxipuan kazanabilirsiniz.

 

Garanti Bankası Bonus Kart Ne Kadar Bonus Puan Kazandırır ?

Garanti’ de ki bonus sistemi biraz daha farklı. Bonus üye iş yeri ağı araştırmalarımıza göre en yoğun olan banka. Bu kampayalar ve harcamalar ile alakalı kazanabileceğiniz bonuslar ile alakalı Garanti Bankasının verdiği bilgiler şu şekilde;

Aylık Bonus:

Bonus’unuz ile ayda ortalama 500 TL harcadığınızda alışverişlerinizden yıllık 55 TL Bonus kazanabilirsiniz.Kampanya Bonus:

Yıl içerisinde gerçekleşen kampanyalarımızdan ortalama 3 tanesine katılarak 150 TL’ye varan ekstra bonus kazanabilirsiniz.

Daha detaylı bilgiler için garantinin resmi web adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

AkBank Axess Kart Ne Kadar Bonus Puan Kazandırır ?

AkBankasının Bonus kartı olan Axess ile çok fazla chip para kazanabilmeniz mümkün. Axess anlaşmalı iş yerleri ile alakalı çok sık kampanyalar yapan AkBankasının en güncel bir kaç kampanyası şu şekilde;

  • 5 Eylül – 2 Ekim 2017 tarihleri arasında CarrefourSA’lardan ve carrefoursa.com’dan yapacağınız toplam 200 TL ve üzeri alışverişlerde 25 TL chip para hediye!
  • Axess’e özel 16 Ağustos – 30 Eylül 2017 tarihleri arasında kampanyaya dahil TOTAL istasyonlarından farklı günlerde ve tek seferde yapacağınız dördüncü 100 TL ve üzeri akaryakıt veya otogaz harcamalarına, yine akaryakıt veya otogaz alımlarında geçerli toplam 50 TL chip-para!
  • Axess’e özel GittiGidiyor.com’da 16-30 Eylül 2017 tarihleri arasında tek seferde yapacağınız 500-999,99 TL arasındaki alışverişlere 50 TL, 1000 TL ve üzeri alışverişlere ise 100 TL chip-para hediye.

Bunun dışında yaklaşık aktif olarak 300+ kampanyası bulunana Axess oldukça avantajlı bir chip kart.

Tüm bunlara ek olarak harcama sözünüze karşı da Axess Kartların bir chip para kampanyası bulunmakta.

Kampanyadan faydalanmak için kredi kartınız ile 12 ay boyunca harcama sözü vermeniz gerekmektedir.
Kampanyada 50 TL, 100 TL, 200 TL ve 500 TL olmak üzere; harcama hedefine göre 4 farklı ödül verilebilecektir.

Bu konu ile alakalıda detaylı bilgiyi Akbank Resmi web sitesini ziyaret ederek alabilirsiniz.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir