Kredi Çekemiyorum Nereden Para Bulabilirim ?

Paylaş


İnsanın paraya ne zaman ihtiyaç duyacağı hiç bir zaman için öngörülemez bir şeydir. İnsanlar, aniden ortaya çıkan durumlar ve sorunlar karşısında acil para ihtiyacına düşebilir. Böyle durumlarda ilk akla gelen, ilk yapılması düşünülen şey hiç şüphesiz kredi çekmektir. Günümüzde bankalar, en büyük ihtiyaç cinsinden en küçüğüne kadar her türlü ihtiyaç için özel kredi paketleri sunmaktadır. Bu kredilerin her biri, farklı tipte bir soruna çare olabilmesi açısından özel olarak hazırlanmıştır. Tabi ki bazıları için çok basit olan kredi çekme işlemi bazıları için imkansız hale gelebilmektedir. Özellikle de kredi notu kötü olan, bankaların kara listesinde bulunan ve kredi kartı sorunları yaşayan insanlar kredi çekmekte zorlanmaktadır. Bankalar bu tip insanlara kredi verme yanlısı değildir. Peki böyle bir durumda kalan bir insan para bulmak için ne yapabilir. Eğer kredi çekemiyorum diyorsanız ve çevrenizde size destek çıkacak bir yakınınız da yoksa, para bulmak için yapabileceğiniz bir kaç yöntem bulunmaktadır. Bunlar taksitle cep telefonu ve altın alıp satmaktır.Taksitle Cep Telefonu Alma

Yukarıda da bahsettiğim gibi acil para bulmak için kredi çekmek şart değidir. Dışarıda başka para bulma yolları da mevcuttur. Taksitle cep telefonu almak da bunlardan birisidir. Bu gün hemen her tarife, müşterilerine hatları üzerinden taksitlendirerek sıfır telefon satışı yapmaktadır. Müşteriler, hiç bir nakit ödeme işlemi gerçekleştirmeden faturaları üzerinden ücretlendirilerek bu telefonlara kavuşabilmektedir. Eğer acil cep telefonuna ihtiyaç duyuyorsanız, tek yapmanız gereken, faturanız üzerinden sıfır bir telefon alıp, bu telefonu hiç açmadan dışarıdaki insanlara peşin olarak satmaktır. Bu sayede acil nakit ihtiyacınızı karşılamış olursunuz.

Taksitle Altın Alma

Yukarıda bahsettiğim yöntemin aynısı altın için de yapmak mümkündür. Piyasada taksitle, senet karşılığı altın satan pek çok kuyumcu bulunmaktadır. Bu kuyumculardan taksitle alacağınız altınları bozdurarak acil nakit ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Eğer “ kredi çekemiyorum nereden para bulabilirim ? “ diye soruyorsanız, bu yöntemler tam size göredir.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir