Kredi Notum Düşük Kredi Çekmek İçin Ne Yapmalıyım ?

Paylaş


Kredi Notu Düşüklere Kredi Veren Bankalar

Banka siciliniz çok kötü ise, kredi notunuz 800 ve altındaysa, ödemelerini zamanında yapmamışsanız ve krediye ihtiyaç duyuyorsanız yolunuz doğal olarak kredi notu düşüklere kredi veren bankalara düşecektir. Kredi veren banka bulamıyorsanız kredi notunuzu yükseltmeye çabalamanız gerekmektedir. Bunu da başka bankalara belli miktarda para yatırarak ya da kredi kartlarınızın ödemelerini düzenli yapıp kredi kartlarınızı aktif bir biçimde kullanarak yapabilirsiniz. Bunları yapamıyorsanız gerekli araştırmaları yaparak düşük kredi notu olanlara kredi veren bankalar ile iletişime geçmelisiniz. Senet yoluna başvurmak son yönteminiz olsun.

Kredi Notuna Bakmayan Bankalar

Bazı yeni açılan bankalar müşteri kazanmak ve isimlerini duyurmak amacıyla çeşitli fırsatlar sunmakta ve faizsiz ya da kredi notu gözetmeksizin kredi imkanları sağlamaktadırlar.Fibibank en bilinen kredi notuna bakmayan bankalar arasındadır.  Gelir belgesi istememektedir. Geliriniz yetersiz ise kredi vermemektedirler. Faiz oranları miktara göre değişkenlik gösterse de genel olarak uygundur. Lakin her bankada ya da paranın çıkacağı şahıs veya kurumlarda olduğu gibi müşterinin sicili kontrol edilmekte. Bu yüzden altından kalkabileceğiniz yönde adımlar atmanız sizin için çok daha uygun olacaktır.  Kredi notuna bakmayan banka bulmak zordur biraz çaba göstermeniz gereklidir. Size en uygun olacak olan ve risk almamanız, banka banka dolaşmamanız için gerekli olan şey kredi notunuzu yükseltmeye çalışmanızdır. Bankalar zaten sizi kredi kartı almaya veya kredi çekmeye yeterince teşvik edici faaliyetlerde bulunmaktadırlar. Çok acil değilse bu şekilde yapabilirsiniz. Acil ise faktoring şirketleri bolca mevcut.

 Kredi Notum Düşük Hangi Banka Kredi Verir

Kredi notu düşük olanlara kredi veren bankadan dahi kredi alamıyor olabilirsiniz bu durumda pek önerilmese de faktoring şirketlerinden resmi senetler yoluyla ihtiyaç kredinizi alabilirsiniz. Fakat güvenilir olduğundan emin olmadığınız yerlerle irtibata geçmeyip herhangi bir şekilde paranızı güvenceye almak için ön ödeme peşinat gibi durumlara girmekten kaçınmalısınız.

GNQ bank, Odeabank ve Fibibank akla gelen ilk isimler arasında. Bu bankalarla iletişime geçip gerekli araştırmaları yaparak size en uygun olan bankayı seçebilirsiniz.

Fibibank en bilinen kredi notuna bakmayan bankadır ve faiz oranlarını oldukç düşük tutmaktadır.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir