Polise En Uygun Kredi Veren Bankalar

Paylaş


Bankalar, birbirinden farklı sektör için kredi sağlıyor. Çoğu banka devlet memurları için kefil istemiyor. Bu bankalar, genelde Polis Haftası sebebiyle Emniyet Genel Müdürlüğü personeline, her yıl kredi kampanyaları düzenliyorlar. Polise en uygun krediyi veren bu bankalar, kampanyalarını genelde kısa bir süreliğine geçerli yapıyor. Polise kredi veren bankalar Halkbank, VakıfBank, Ziraat Bankası Akbank, Garanti‘dir.

Halkbank Polis Kredisi

Emniyet mensuplarına özel kredi veren Halkbank, %1.26 faiz oranı ile kredi veriyor. Hayat sigortası primi, cinsiyeti, müşterinin yaşı ve kredi tutarına bağlı olarak değişmekte olup, 36 ay vade ile 10.000 TL kredi alabilirsiniz. 35 yaşında erkek müşteri için bir yıllık sigorta primi 31,25 TL’ dir. Bu kampanyada en fazla 50.000 TL kullanılabiliyor.  Ayda 424 TL taksitle 15.000 TL kredi kullanmakta mümkün. Masrafsız kredi kullanmak isteyenler için ise yüzde 1,32 oranlı faiz oranı uygulanıyor. En uygun krediyi veren bankalardan biri olan Halkbank, gelir belgesiz de başvuruları kabul edebiliyor. Halkbank’ın polise özel kredisine başvurmak için Halkbank şubelerine gidebilirsiniz.VakıfBank Polis Kredisi

Polise uygun kredi veren bankalar arasında VakıfBank’ta bulunuyor. Kamuya Özel Kuruluş Yıl Dönümü Kredisi adı ile tüm kamu personellerine kredi verebiliyor. Polislerde bu krediden faydalanabilir. Vakıfbank, Polis Haftası sebebiyle  hazırlamış olduğu kredi kampanyasında, 3 ay taksit erteleme, 3 ayda bir ödeme imkanı sunuyor.  90.000 TL’ye kadar kredi veren VakıfBank, aylık faizleri %1,11 ile %1,24 arasında değişiyor. 48 ay vade ile krediden faydalanılabiliyor. Krediye başvurmak için VakıfBank şubelerine gidebilirsiniz.

Denizbank Polis Kredisi

Denizbank’ta polise en uygun kredi veren bankalar arasında yer alıyor. Üst limitin 60.000 TL olduğu bu kredi, 48 ay vade ile kullanılmaktadır. Polis kredisinin  aylık faizler %1,54’ten başlıyor. Denizbank şubelerine giderek başvuru yapılabilir.

Garanti Bankası Polis Kredisi

Polis Haftası dolayısıyla Nisan ayı sonuna kadar polislere özel ihtiyaç kredisi veren Garanti Bankası, polis kredisi üst limitini 100.000 TL olarak belirledi. 48 ay vade ile faizleri aylık %1,14’ten başlamaktadır. Krediyi kullanmak isteyenler Garanti Bankası şubelerine giderek başvurabilirler.

Akbank Polis Kredisi

Polise kredi veren bir başka banka da Akbank’tır. Polis Haftası Kampanyası adı altında polislere ihtiyaç kredisi veriyor. Polis kredisi üst limiti 75.000 TL‘dir. Nisan ayı boyunca sürecek bu kampanya, 48 ay vade ile aylık faiz oranı %1,15 olarak kullanılıyor.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir