Tefeci Telefon Numaraları

Paylaş


Nakde sıkışılan durumlarda akla gelen ilk yerlerden biri de tefecilerdir. Bankaların kredi ve kredi kartı gibi ürünlerini oldukça detaylı ve sık bir araştırma sonucu verdiği bilinmektedir. Bu sebeple düzenli geliri olmayan kişiler, kredi notu düşük olan kimseler kredi şansını maalesef kaçırmaktadır. Bunun yanı sıra, danışmanlık şirketleri ya da  senetle iş yapan yasal yerlerden de kredi edinebiliyorsunuz fakat buralarda BDDK ile ilintili olduğu için bazı durumlarda kredi verememektedir. İşte bu noktada devreye birçok kişinin aklına tefeci gelmektedir. Tefeciler, size ihtiyacınız olan oranda bir miktar para sağlar ve bunun karşılığında sizin geri ödeyeceğinize dair senet gibi birtakım belgeler imzalatırlar. Aynı zamanda istenilen süre içerisinde geri ödemeniz şarttır.

Tefeci Üzerinden Borç Almak

Tefeciler, bankaların faiz oranları, ödeme zorlukları gibi sebeplerin yanı sıra, herkese imkan vermemeleri gibi nedenlerden dolayı artık birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Üstelik nakit olduğu gibi altın gibi yatırım araçları üzerinden de borç vermek imkanı sağlamaktadırlar. Tefeci telefon numaraları gizli kalmayı tercih ettikleri için alenen internet sitelerinde yer almamaktadır. Fakat bu işler için imkan sunan çeşitli web sayfaları bulunmaktadır. Hemen hemen her ilde tefeciler bulunmaktadır, özellikle İstanbul, Ankara, İzmir gibi büyük şehirlere gitmenize gerek yok. Sizden bazı bilgiler talep ederek görüşmeleriniz sonucu uygun olan miktarı senetle vermektedirler.Tefeciden Nasıl Borç Para Alınır?

Tefecilere ulaşmak adına kurulmuş bazı tefeci siteleri bulunmaktadır. Bu sitelere yorum bırakarak ya da e- mail adreslerine iletişim bilgisi talebinde bulunarak tefecilere ulaşabilirsiniz. Size ihtiyacınız olan miktarın verilebilmesi için birtakım belgeler talep etmektedirler. Para veren tefeciler öncelikle iletişimi korumak adına şahsi bilgilerinizi ve telefon adres gibi ikametgah bilgilerinizi talep etmektedir. Ardından ödemeyi nasıl yapacağınız konusu önem kazanıyor. Bunun için de düzenli olarak çalıştığınız işin bordrosunu ya da üzerinize kayıtlı olan gayrimenkulleri dayanak olarak gösterebilirsiniz. Aynı şekilde kimi durumlarda kefiller de kabul edilmektedir. Bu gibi durumlarda da kefilinize ait ödeme kaynaklarını ve iletişim, kimlik bilgilerini vermeniz lazım.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir