Turkcell Faturalı Hattı Olana Kredi Çıkartılır

Paylaş


Gsm şirketleri telekomünikasyon alanında rekabet edebilmek için günden güne yeni avantajlar ve kampanyalar sunmaya devam ediyor. Müşterilerin en fazla ilgi gösterdiği şirketlerden birisi de kuşkusuz Turkcell. Turkcell faturalı hatta kredi kampanyasıyla, faturalı hatta sahip olan müşterilerine yepyeni bir imkân sağlıyor. Emekli, çalışan, ev hanımı fark etmeden Turkcell hattına sahipseniz kredi artık cebinizde.

Kredi Almak İçin Neler Yapılmalı

Turkcell Hattıma kredi almak istiyorum peki neler yapmalıyım? Bankalarla boşuna zaman geçirmeyerek ihtiyacınız olan krediyi kolay ve hızlı bir şekilde elde etmeniz mümkün. Kredi tutarı 4000tl ye kadar vade ise 24 ay ve üzeri olabiliyor. Kredi sadece hat sahibine verilmekte olup, kimlik belgeniz yanınızda bulunması zorunlu. Kredi kullanım hizmet bedeli faturaya yansıyacak fakat bu oran bile bankaların faiz oranlarından oldukça düşüktür. Turkcell Finansman kredisi almakta faturalı hat sahipleri için bir seçenek. Bu kredi için faturalı hattın olması, ödenmemiş borcunuzun bulunmaması, hattınızın sözleşmeye aykırı bir sebeple kapalı olmaması, hattın taahhüt edildiği tarihten önce iptal edilmemesi ve finansman kredisinin satın almak istediğiniz cihaz için yeterli bedeli olması gerekmektedir. Başvuru iletişim merkezleri, internet adresi üzerinden veya sms le yapılabilmektedir. Kredi için gerekli olan tek evrak kimlik belgesi. Kullanmak istediğinizi tutar faturanıza 12, 24 veya 36 aylık taksitler halinde aylık olarak yansıtılacaktır. Turkcell Faturalı Hatta Kredi Almak İçin Alternatif Yöntem

Turkcell Faturalı hatta kredi almak için Turkcell kredi kampanyasına alternatif olarak faturalı hattınıza taksitle bir telefon tanımlatıp telefonu ambalajı açılmadan ikinci el piyasasına az bir zararla satıp dolaylı bir kredi kullanmanız da mümkün. Bu yöntem günümüzde birçok insan tarafından kullanılmasına karşın tek bir cihaz tanımlatabilmeniz dolayısıyla faturanıza yansıyacak taksitler üzerinden size verilecek cihaz en fazla 4000 tl tutarında olacaktır. Bu durum kısaca faturaya kredi çıkarmak olarak da ifade edilebilir. Burada dikkat edilmesi gereken telefonun ambalajının açılmadan alınması, ambalajın açılması durumunda telefonu satmak istediğinizde alıcılar fiyat kıracak ve kullanılmış telefon muamelesi yapacaklardır. Bu konularda aracılık yapan şahıslar da olmakla birlikte bu şahıslara para vermeden de bahsedildiği üzere telefon alımı ve satımını yapabilmek oldukça kolay.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir